درباره شرکت سنگین راه توانا (SRT)

شرکت SRT ابتدا با نام سنگین راه ساز عالم از سال 1371 و بصورت رسمی در تاریخ 5 مرداد سال 1386 در زمینه تأمین و عرضه لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی همانند هپکو، ولو، کاترپیلار، کوماتسو، دویتس، هیوندای، دوسان و هیتاچی آغاز به فعالیت کرد. آقای محمد مقیسه به عنوان بنیان‌گذار این شرکت، سالیان متوالی یکی از پرسنل و مدیران موفق شرکت بزرگ هپکو به شمار می‌رفت. در ادامه نام این شرکت به سنگین راه تجهیز تغییر یافت و در حال حاضر نیز با نام سنگین راه توانا به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد. دفتر واقع در تهران SRT، امکان خرید کالا در این شهر و سایر شهرهای ایران را فراهم کرده و از این طریق به تجارب ارزشمندی نیز دست یافته است.

تاریخچه فعالیت‌های SRT

با اخذ نمایندگی کمپانی هپکو در استان خراسان رضوی، سنگین راه توانا در کنار فروش و ارائه خدمات پس از فروش، در زمینه تعمیرات و فروش لوازم بصورت گسترده‌تر به فعالیت‌های خود ادامه داد. پس از چند سال فعالیت در استان خراسان رضوی، شعبه جدیدی در استان هرمزگان و شهر بندرعباس نیز تأسیس شد. پس از همکاری با شرکت‌های بزرگ و سازمان‌های دولتی، SRT کارنامه موفقی در این شهر به نام خود ثبت کرد. در سال 1388 و با آغاز فروش اینترنتی محصولات، این شرکت در شاخه جدیدتری به فعالیت‌های خود ادامه داد. آغاز فعالیت‌ها در این زمینه ابتدا صرفاً از طریق مجلات و تبلیغات اینترنتی بود که پس از بازخورد مثبت از طرف مشتریان، سایت اینترنتی آن نیز تأسیس شد. در سال‌های اخیر تغییرات عمده‌ای جهت بهبود فعالیت سایت اینترنتی سنگین راه توانا صورت گرفته و شرایط تصمیم‌گیری و دسترسی مشتریان به محصولات مختلف شرکت تسهیل شده است.

خرید از SRT

نماد اعتماد دریافت شده حاکی از اصالت محصولات عرضه شده توسط این شرکت است. 2 دهه سابقه در زمینه عرضه لوازم یدکی ماشین آلات و شناخت فروشندگان و پیمانکاران، مهر تأییدی بر فعالیت موفق سنگین راه توانا بوده است. می‌توانید در صورت عدم رضایت و باتوجه به شرایط لازم در مدت زمان تعیین شده، محصول خریداری شده را مرجوع کنید. مبلغ واریزی نیز تا حداکثر 48 ساعت کاری به حساب شما عودت داده خواهد شد.

ارسال مرسوله

پس از تکمیل خرید، می‌توانید نحوه ارسال آن را انتخاب کنید. ارسال در تهران بصورت رایگان و در کمترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. برای ارسال به شهرستان نیز می‌توانید یکی از 3 روش تیپاکس، ترمینال‌های مسافربری و یا ارسال بصورت هوایی را انتخاب کنید.